Academie voor Bureauwetenschappen vzw
Vereniging voor leerkrachten tekstverwerking, burotica en informatica

Het bestuur

Sinds maart 2010 is het bestuur als volgt samengesteld:

Naam Functie E-mail
Danny Devriendt Voorzitter danny@abw.be
Olivier Levrau Ondervoorzitter olivier@abw.be
Jozef Alenus Secretaris jozef@abw.be
Agnes Coeckelberghs Penningmeester agnes@abw.be
Etienne D'Haeseleer Bestuurslid etienne@abw.be
Thérèse Librecht Bestuurslid therese@abw.be
PieterJan Oste Bestuurslid pieterjan@abw.be
F.Chris Van Cauwenberg Bestuurslid chris@abw.be

 

©Academie voor Bureauwetenschappen vzw - www.abw.be - info@abw.be