Het ABW bestuur

Sinds maart 2010 is het bestuur als volgt samengesteld:

Naam Functie E-mail
Danny Devriendt Voorzitter danny@abw.be
Olivier Levrau Ondervoorzitter olivier@abw.be
Jozef Alenus Secretaris jozef@abw.be
Agnes Coeckelberghs Penningmeester agnes@abw.be
Etienne D'Haeseleer Bestuurslid etienne@abw.be
Thérèse Librecht Bestuurslid therese@abw.be
PieterJan Oste Bestuurslid pieterjan@abw.be
F.Chris Van Cauwenberg Bestuurslid chris@abw.be

Academie voor Bureauwetenschappen vzw

Stationsstraat 6
3320 Hoegaarden

www.abw.be
info@abw.be

Voorzitter

Danny Devriendt
danny@abw.be

Penningmeester

Agnes Coeckelberghs
agnes@abw.be

Bankrelatie

Bankrek.: BE20 6528 2964 8156
BIC: HBKABE22 (ING)